Měnič napětí Carspa P3000U-12 12V/230V+USB 3000W, čistá sinusovka P3000U-122
Měnič napětí Carspa P3000U-12 12V/230V+USB 3000W, čistá sinusovka P3000U-122 CARSPA P3000U-122 - čisté sinusové měniče nabízejí vynikající kvalitu a skutečný sinusový výstup pro provoz Vašeho…
Specifikacia Měnič napětí Carspa P3000U-12 12V/230V+USB 3000W, čistá sinusovka P3000U-122
Měnič napětí Carspa P3000U-12 12V/230V+USB 3000W, čistá sinusovka P3000U-122 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.
· Dva LED indikátory na předním panelu zobrazují pracovní a poruchový stav. Funkce ochrany: · Nízké napětí: alarm a vypnutí · Ochrana proti přepětí · Ochrana proti přetížení · Teplotní ochrana · Ochrana proti zkratu · Ochrana proti přepólování · Hladký start · Auto.reset · Uzemnění ochrany Technické parametry: -Rozměry: 405×230×108mm -Váha: 7 kg -USB-ANO -12V/230V -Výstup 3000W trvale, 6000W špička -čistá sinusovka